Спорт
Кубрат Пулев записа магистратура в УНСС
 22.09.2021 12:21

Боксьорът Кубрат Пулев, европейски шампион в тежка категория и Спортист на годината на България за 2012

Спорт
Огромен пробив в ранглистата за Тайбе Юсеин
 22.09.2021 11:11

Огромен скок в световната ранглиста направи българката Тайбе Юсеин. Тя се изкачи до 6-та позиция, след като преди Олимпиадата беше 31-ва.

Спорт
Антъни Джошуа взима €17,5 млн. за бой с Усик
 21.09.2021 21:25

Антъни Джошуа ще заработи 17,5 млн. евро за боя с Александър Усик в събота на стадион „Тотнъм" в Лондон, разкриха британският таблоид „Мирър". Сумата е с 50 процента повече от тази, която шампионът взе за последния си мач сре

20.09.2021 09:33

На кратка церемония в Академията на МВР вицепремиерът и министър на вътрешните работи Бойко Рашков ще връчи на каратистката Ивет Горанова, която спечели златен медал за страната ни от игрите в Токио 2020, договора й за назначаване на служба в МВР,

Спорт
Италия грабна титлата и на европейското по волейбол
 20.09.2021 08:40

Отборът на Италия спечели титлата в европейското първенство по волейбол за мъже. Във финалната среща в полския град Катовице италианците се наложиха с 3:2 гейма над Словения. Най-младият отбор на европейското първенство – Италия (24 години с

Спорт
 19.09.2021 18:40

България спечели трети златен медал на европейското първенство по спортна аеробика, което се провежда в