Григор Димитров играе за титлата в Маями от 22 ч българско време в неделя
 31.03.2024 08:30

Григор Димитров е на финал в Маями и ще опита да спечели втората си титла на турнир от категорията "Мастърс 1000".

Новини Спорт
Кубрат подчини 130-килограмовия Хълк
 31.03.2024 00:12

Кубрат Пулев мина безпроблемно през Игор Шевадзутский, носещ прозвището Хълк. Българският боксьор спечели със съдийско решение след 12 рунда пред пълните трибуни на "Арена София".

Стоичков се появи на боксовата на гала на Пулеви, Тайсъна надви сърбин
 30.03.2024 20:50

Христо Стоичков предпочете галата, в която ще участват Тервел и Кубрат Пулеви. Камата се появи в "Арена София" за третия мач от вечерта, в който Кирил Русинов победи по точки Венхарт Казири от Косово.

Джокович каза защо се раздели с Иванишевич
 30.03.2024 18:24

Новак Джокович се раздели с треньора си Горан Иванишевич.

Терористична заплаха за Байерн - Борусия
 30.03.2024 16:55

Терористична заплаха стресна Германия преди днешното голямо дерби на Бундеслигата "Байерн" - "Борусия" (Дортмунд), което стартира в 19,30 ч на стадион "Алианц Арена" в Мюнхен.

Феноменален Григор: Отстрани Зверев и ще играе на финала в Маями срещу Синер
 30.03.2024 08:06

Григор Димитров по прекрасен начин се класира за финала на турнира от Мастърс сериите в Маями.

Клубният футбол се завръща с ударни дербита у нас и в Европа
 29.03.2024 19:29

Паузата за националните отбори приключи и е време за завръщане на клубния футбол. Тази седмица феновете и любителите на спортни залози ще могат да се насладят на богата програма от футболни

Алкарас: Не знаех какво да направя срещу Димитров, чувствах се като 13-годишен
 29.03.2024 13:53

Испанската тенис суперзвезда Карлос Алкарас призна, че не е имал никакъв отговор срещу Григор Димитров в двубоя им от четвъртфиналите на турнира "Мастърс" в Маями тази нощ. Срещата бе спечелена от българина с 6:2, 6:4, а след дву

Григор Димитров победи Карлос Алкарас в Маями
 29.03.2024 08:35

Григор Димитров изигра нов страхотен мач и се класира за полуфиналите на турнира от сериите Мастърс 1000 в Маями, който е с награден фонд от 8.995 милиона долара.

Нургюл тръгва за турнира на претендентките само с гаджето си
 28.03.2024 11:37

Нургюл Салимова ще пътува за Торонто на 1 април, съобщи треньорът й Живко Жеков. Три дни по-късно в канадския град започва Турнирът на кандидатите, който ще определи шахматистката, която ще спори за титлата със световната шампионка Дзю Уъндзюн.