Стоичков и Балъков ще изведат звездните отбори на България
 17.04.2024 11:27

Легендите Христо Стоичков и Красимир Балъков ще изведат звездните отбори на България и на Етър за 100-ия юбилей на клуба от Велико Търново. Мачът и празненствата ще са на 25 април (четвъртък) на стадион "Ивайло". Имената им бяха обявени първи, като двамата са потвърдили участието си.

Шоу
1 април - Денят на шегата: Съществуват различни версии за произхода му
 01.04.2024 08:13

Денят на шегата се празнува в различни страни по света на 1 април всяка година. Той не е официален празник, но е спечелил широка популярност и се празнува като ден, в който много хора се шегуват и разказват забавни небивалици на своите прияте

България победи Танзания с гол на Десподов
 22.03.2024 18:09

В Баку България се поздрави с 1:0 в мач с Танзания. Кирил Десподов направи разликата с гол от пряк свободен удар в 52-ата минута.

Националите ни по баскетбол победиха световния шампион Германия с 67:62
 26.02.2024 08:49

Мъжкият национален отбор на България постигна една от най-големите си и престижни победи в последноте години. Пред пълните до краен предел трибуни

Анализи
Собственикът на Уолтопия: Казаха ми, че техпаркът вече бил на Делян Пеевски, прокуратурата - и тя
 20.02.2024 19:35

Дълъг и много разобличаващ коментар за начина, по който се управлява София Тех Парк, публикува бизнесменът Ивайло Пенчев, собственик на световноизвестната българска компания "Уолтопия".