Григор, Алкарас и Надал се включват в силния турнир в Мадрид

За разлика от предишните заседания, когато 18-годишната Дебора Михайлова запази мълчание в коридорите на Районния съд в Пловдив, днес момичето каза, че е изнервено от протакането на делото срещу Георги Георгиев. Младата старозагорка отново каза, че очаква справедливост, но отказа да коментира какво наказание трябва да получи 26-годишният мъж.

Спорт
Везенков вкара 6 точки при драматична загуба на Сакраменто
 06.04.2024 17:31

Сакраменто Кингс загуби драматично със 100:101 при гостуването на Бостън Селтикс в среща от Националната баскетболна асоциция на САЩ и Канада. Най-добрият български баскетболист Александър Везенков завърши с 6 точки, 2 борби и 1 асистенция

Спорт
Шаби Алонсо и Леверкузен вървят към дубъл след 40-ти мач без загуба
 04.04.2024 10:31

Байер (Леверкузен) си осигури безпроблемно класиране за финалата в турнира за Купата на Германия и направи нова голяма крачка към завоюването на първия в клубната история домашен дубъл. На своя "Бай Арена" "аспирините"

Спорт
Везенков се завърна в игра и Сакраменто победи
 01.04.2024 11:45

Българската звезда Александър Везенков се завърна в игра за своя Сакраменто Кингс след повече от месец отсъствие. „Кралете” се наложиха със 127:106 над Юта Джаз, а Везенков записа десет минути игра, в които вкара 5 точки, направи две б

Спорт
Везенков се завръща в игра след 19 пропуснати мача
 25.03.2024 11:16

Александър Везенков ще се завърне в игра най-рано тази нощ, когато неговият "Сакраменто" приема "Филаделфия".

Спорт
ЦСКА се разделя с поне четирима играчи
 14.03.2024 10:19

На Махмутович и Турицов са предложени нови контракти, но условията в тях не ги удовлетворяват и на този етап те не са склонни да преподпишат

Спорт
Сакраменто изненада с домакински крах
 11.03.2024 09:14

Сакраменто Кинг допусна изненадваща домакинска загуба със 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26) срещу състава на Хюстън Рокетс. През първото полувреме домакините имаха инициативата, но кошмарна трета четвърт им изигра лоша шега и се оказа фатална за крайния изход на мача. Българинът Ал

Спорт
Валентина Георгиева със злато в Баку и квота за Олимпиадата
 09.03.2024 12:06

Най-добрата българска състезателка Валентина Георгиева спечели златния медал на финала на прескок на Световната купа по спортна гимнастика в Баку (Азербайджан), която е квалификация за Игрите в Париж 2024.

Спорт
Отборът на Александър Везенков с шокираща загуба в НБА
 05.03.2024 08:27

Сакраменто Кингс допусна шокираща загуба в мач от НБА. Съотборниците на Александър Везенков бяха фаворити срещу госта Чикаго. За гостите липсваше звездата Зак ЛаВийн заради контузия. Няколко ролеви-играчи на "биковете" също пропуснаха ма