Спорт

Григор Димитров загуби от №25 в света на четвъртфинал в Майорка

   
Григор Димитров загуби от №25 в света на четвъртфинал в Майорка

Григор Димитров си тръгва с две победи от турнира на трева в Майорка. 

В първия си четвъртфинал в календара на АТП от април миналата година най-добрият български тенисист в историята загуби 3:6, 3:6 от Алехандро Давидович Фокина. Испанецът в момента е 25-и в света и записа трети успех от три срещи с Димитров. 

Със спечелените точки Григор е 146-и в актуалната ранглиста и в петък ще научи първия си съперник на "Уимбълдън".