Любопитно

Ивана: Не сме се карали за пари със Стояна

   
Ивана: Не сме се карали за пари със Стояна

Свалих килограми по трудния начин, опитвам се да спортувам. Не съм ползвала пептиди, аз съм традиционен човек. Това разказа певицата Ивана.

Преди години изпълнителката е говорила за излишните килограми и проблемите си с щитовидната жлеза. Тя каза, че днес е преборила тези проблеми.

"Много здраво съм стъпила на земята, майка ми и баща ми казваха да не забравям откъде съм тръгнала. Даже на моменти бих казала, че страдам от недостиг на самочувствие", разказа още тя.

Ивана сподели, че за нея най-важно е оценката, която ще ѝ даде публиката.

"Аз ще си взема хонорара вечерта, но какво ще ми кажат хората ми е по-ценно. Връзката с публиката ми е най-важна", заяви Ивана.

"Аз съм човек, който спазва правилата за движение и до днес като пея "Квартална кръчма" казвам на младите, че "бясно карай на червено" е метафорично", обясни тя.

"Абсолютно вярвам, че животът е "Шампанско и сълзи". Мисля, че тази дуалност в живота показва, че трябва да има едното и другото. Ние трябва да си позволим да бъдем тъжни, гневни, да страдаме", обясни певицата.

"Със сестра ми Стояна никога не сме се карали за пари, това е най-малкото, което може да ни раздели. Ние се чуваме, говорим си за музика и за нормалните неща", опроверга тя слуховете, че са скарани с нейната приятелка бозукарката Стояна, с която бяха тандем доскоро, написаха от https://woman.bg/.