Новини

Жена наръга четирима души в центъра на София

   

  google

СДВР издирва жена, наръгала двама мъже и две жени в центъра на София, съобщава БНТ. Пострадалите са откарани във Военно-медицинска академия и в УМБАЛСМ "Пирогов".

Първият сигнал е получен в 19.29 ч. Изпратени са две линейки. Пред метростанция "Васил Левски" са намерени двама мъже, на 63 и 65 г., наръгани в горната част на тялото. И двамата са германски граждани.

Двамата мъже са настанени в "Пирогов". Те са без непосредствена опасност за живота.

Вторият сигнал е подаден 15 минути по-късно за инцидент в района на хотел "Хемус", този път за две наръгани момичета на 27 години, също германски гражданки. Те са откарани във ВМА.


Анкета

Кой е най-големият виновник за жертвите по пътищата?


Резултати
Видео
Защо резките спирания на магистралата са лоша идея
 18.09.2022 22:09      
Видео
Хазарта: Сбъднах си мечтата да съм на заплата
 16.09.2022 09:14