Новини

Знакови кметове на ДПС отпадат от предизборната битка

  20.09.2023 17:34  
Знакови кметове на ДПС отпадат от предизборната битка
  bTV

Знакови кметове на ДПС отпадат от предизборната битка за нов мандат.

След 20 години управление Хасан Азис бе заменен от банкер, който ще е кандидатът за кмет на Кърджали на ДПС.

Новината, че отпада от кметската надпревара първи съобщи в социалната мрежа Хасан Азис.

„Ръководството на ДПС взе решение да издигне Ерол Мюмюн за кандидат за кмет на Кърджали на предстоящите местни избори през октомври. Благодаря на Почетния председател на ДПС д-р Ахмед Доган и ръководството на партията за възложената отговорност в последните 20 години“, написа Азис.

В сряда Хасан Азис не бе открит за коментар, но коментар дойде от депутатът от ДПС Делян Пеевски.

„Винаги трябва обновление. Благодаря на Хасан Азис за това, което е направил и надявам се новия кмет да продължи и да направи по-добри неща за Кърджали и гражданите“, каза Пеевски.

Според областният лидер на партията Ресми Мурад, новият кандидат на ДПС, който е банкер е предложил по-добра програма за финансово оздравяване на Кърджали

„Господин Ерол Мюмюн се представи най-добре, аз участвах на тези консултации и затова неговата визия за развитие на Кърджали е приета, затова и той е кандидатът“, посочи Мурад.

И в Черноочене, където Айдън Осман бе кмет от ДПС 6 мандата, партията на Доган издига нов кандидат. Осман също не бе открит за коментар.


Анкета

Решили ли сте кого ще подкрепите на местните избори?


Резултати
Видео
Защо резките спирания на магистралата са лоша идея
 18.09.2022 22:09      
Видео
Хазарта: Сбъднах си мечтата да съм на заплата
 16.09.2022 09:14