Новини

Версия за убийството на Алексей Петров: Разстрелян от чужди наемници

  16.08.2023 14:41  
Версия за убийството на Алексей Петров: Разстрелян от чужди наемници

Една от водещите версии на разследващите е, че Алексей Петров е бил разстрелян от чужди наемници. Това е станало с куршум в окото, пише БЛИЦ.

По тази причина службите за сигурност проверяват внимателно всеки един пасажер, който излиза от изходите на летище София.

Криминалисти са увеличи проверките, които установяват наличие на барутни частици по ръцете на заминаващите. 

Екзекуцията на Петров е извършена прецизно. Той е бил следен поне няколко месеца, за да се намери удобен момент за фаталните изстрели.

Обикновено бившата барета се движи с брониран автомобил и пилотен джип.

Килърите обаче хитро са издебнали Петров в момент, в който свободно се разхожда пеша. 

Жената, която е била простреляна заедно с Петров, е била негов водач в планината.

Това е третият опит за покушение срещу бившият съветник в ДАНС.

При първия от тях намесата на бодигардове го спаси от сигурна смърт. И макар и ранен той оцеля с куршум в гърдите.

При втория опит Мерцедес-ът на Петров бе обстрелван с гранатомет. Тогава благодарение на специалната защита на лимузината и факта, че снарядът се заби в предната колона го запази жив.

Но третият опит се оказа фатален.


Анкета

Подкрепяте ли отнемането на колите на пияните и дрогирани шофьори?


Резултати
Видео
Защо резките спирания на магистралата са лоша идея
 18.09.2022 22:09      
Видео
Хазарта: Сбъднах си мечтата да съм на заплата
 16.09.2022 09:14