Шоу

Памела Андерсън дебютира на Бродуей

  09.03.2022 11:30  
Памела Андерсън дебютира на Бродуей

Една от най-известните актриси на планетата - Памела Андерсън, ще играе жена, отчаяно стремяща се към слава - Рокси Харт в мюзикъла "Чикаго", съобщи Асошиейтед прес.

Това ще е дебютът на "Бродуей" за актрисата, станала международна звезда със сериала "Спасители на плажа".

"Вдъхновявам се от неочакваното - заяви Памела Андерсън пред Асошиейтед прес. - Това е, и няма повече да имам задръжки. Ще дам израз на всичко. Готова съм да видя на какво съм способна. За "Чикаго" ще сложа всички свои карти на масата".

Представленията с Памела Андерсън ще са в театър "Амбасъдър" от 12 април до 5 юни.

Мюзикълът "Чикаго" е сатира на това как шоубизнесът прави звезди от престъпници. Хореографията е вдъхновена от Боб Фос. Някои от песните, като "All That Jazz'' и "Cell Block Tango'', отдавна са хитове.

Продуцентът Бари Уайслър разказа, че е предложил ролята на Рокси на Памела Андерсън още преди десет години, но другите ѝ ангажименти не позволявали да я приеме.

В ролята на Рокси от 1996 г. са се превъплъщавали Мелани Грифит, Кристи Бринкли, Брук Шийлдс, Гречън Мол, Дженифър Нетълс.

През 2002 г. звезди във филмовата версия бяха Рене Зелуегър, Катрин Зита-Джоунс, Куин Латифа, Ричард Гиър.


Анкета

Трябва ли България да предостави военна помощ на Украйна?


Резултати
Видео
Звездата на смъртта. Астрономи наблюдаваха експлозията на червен супергигант в космоса
 16.01.2022 17:39      
Видео
Продава се кемперът на Уил Смит
 10.01.2022 14:10