Спорт
Григор Димитров се класира за четвъртия кръг на турнира по тенис в Маями
 26.03.2024 13:03

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се класира за четвъртия кръг (осминафинал) на турнира по тенис на твърда настилка от сериите "Мастърс" в Маями (САЩ) с награден фонд от 8,9 милиона долара. В двубой от третия кръг пъ

Новини
Очаква ни екстремно лято
 24.03.2024 11:00

Продължителни температури над 40 градуса лятото ще стане новото нормално. Температурите ще продължават да се покачват.

Спорт
Кубрат Пулев срещу Хълк на 30 март в София
 22.03.2024 20:04

По-малко от 24 часа, след като се разбра, че битката за регулярната световна титла на WBA между Кубрат Пулев и Махмуд Чар се отлага за есента, вече е ясно и името на новия съперник на българина. На ринга в "Арена София" на 30 мар

Свят
Управляващата партия във Венецуела издигна Николас Мадуро за президент
 12.03.2024 16:08

Управляващата партия на Венецуела издигна президента Николас Мадуро за свой кандидат на предстоящите избори в страната, съобщава Ал-Джазира. Решението на Обединената социалистическа партия на Венецуела (PSUV) беше обявено от Диосдадо Кабело, смятан за номер две в управляващот

Спорт
Сакраменто изненада с домакински крах
 11.03.2024 09:14

Сакраменто Кинг допусна изненадваща домакинска загуба със 104:112 (30:23, 29:31, 14:32, 31:26) срещу състава на Хюстън Рокетс. През първото полувреме домакините имаха инициативата, но кошмарна трета четвърт им изигра лоша шега и се оказа фатална за крайния изход на мача. Българинът Ал

Шоу
Седмицата започва с дъжд и силен вятър
 11.03.2024 08:11

Днес облачността ще е предимно значителна, след обяд от запад ще започнат валежи от дъжд. Това съобщават от НИМХ. Вятъръ

Спорт
Григор Димитров спечели срещу непознат съперник, ще играе пак с французин в Индиън Уелс
 10.03.2024 08:00

Григор Димитров започна с победа на турнира от категорията 1000 на АТП, след като трябваше да се справи с непознат съперник.

Свят
Медведев нападна Байдън: Този луд човек е решил да завлече човечеството в ада
 08.03.2024 15:04

Заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев, който е изключително приближен на президента Владимир Путин, нарече американския държавен глава Джо Байдън „позор за Съединените щати“ и каза, че той няма право

Свят
Навсякъде и по всяко време: Доналд Тръмп готов за дебати с Джо Байдън
 07.03.2024 12:09

Доналд Тръмп, кандидат на Републиканската партия за изборите в САЩ, заяви вчера, че е готов за дебати със своя съперник от Демократическата партия, президента Джо Байдън, "навсякъде и по всяко време", предаде Франс прес, цитирана от БТА.