Григор Димитров приключи участието си на турнира в Рим
 14.05.2024 15:16

Григор Димитров загуби от Тейлър Фриц с 2:6, 7:6(11), 1:6 в осминафинален мач на турнира от сериите “Мастърс 1000” в Рим. Срещата между двамата продължи малко над 2 часа и 40 минути. Американският тенисист успя да пробие първат

10.05.2024 13:25

Олимпийската вицешампионка от Рио 2016 Мирела Демирева постигна победа на скок височина на лекоатлетическия турнир в германския град Есен. Българката завърши с преодолени 192 сантиметра в първото си състезание на открито за сезона. Демирев

Тръпката е на Острова: Невиждан в историята рекорд или изненадата на десетилетието?
 10.05.2024 08:23

Клубните първенства из цяла Европа изглеждат до голяма степен предрешени, но интрига все още има в един от най-силните шампионати на планетата - английската Висша лига.

08.05.2024 11:51

Пьотр Нестеров се класира за четвъртфиналите на двойки на турнира на клей в Букурещ (Румъния) с награден фонд 15 хиляди долара. Националът на България за Купа "Дейвис" и Иля Снитари (Молдова) победиха Доминик Дукарио (Германия) и

Българският ансамбъл по художествена гимнастика със злато и бронз във финалите на уредите на Европейската купа в Баку
 05.05.2024 16:42

Българският ансамбъл по художествена гимнастика спечели златен и бронзов медал във финалите на отделните уреди по време на състезанието от Европейската купа в Баку, Азербайджан.